درباره ما

با سلام خدمت کاربران گرامی؛
باعث افتخار ما است که از صفحه اینترنتی ما بازدید می کنید.
به دلیل هزینه های بسیار بالای روزمره روشی ابداع شده که می توان با هزینه کمتر و زمان کمتر برخی مشکلات ساختمان ها و سازه ها را با دقت بیشتری انجام داد. این روش بین مردم معروف به راپل یا دسترسی با طناب، و یا کار در ارتفاع است. ممکن است با نام های دیگری نیز این روش را بشناسید. اسم اصلی این روش بین المللی ایراتا است که برای اجرای آن باید دوره های آموزش تخصصی را گذراند.
گروه اوج کاران با تجربه چندین ساله و به کارگیری نیروی متخصص و آموزش دیده در زمینه مشکلات نمای ساختمان و سازه های صنعتی، همواره کوشیده است تمام نیازهای هموطنان عزیز را با تکنیک راپل یا دسترسی با طناب به بهترین نحو برطرف کند.
ما در گروه اوج کاران چند نکته را همیشه سرلوحه کار خود قرار میدهیم:
1. مشتری مداری
2. صداقت در کار
3. تعهد کاری
4. در نظر گرفتن شرایط سخت فعلی جامعه
5. اجرای قراردادها با بهترین کیفیت و متریال موجود در بازار
6. استفاده از کادر مجرب و آموزش دیده (دارای لایسنس مرتبط)

گروه اوج کاران در چند زمینه مختلف فعالیت دارن که در ذیل به آن ها اشاره می کنیم:

پیچ رول پلاک نمای ساختمان
بازسازی و مقاوم سازی سنگ های سست نمای ساختمان. دیده شده که به چند دلیل سنگ های نما ریزش کرده، اول استفاده از مصالح بی کیفیت، دوم نشست ساختمان پس از چند سال و سوم اجرای نادرست سنگ کاری
شستشوی نمای ساختمان با دستگاه واتر جت فوق قوی
در گذشته دیده شده نمای ساختمان ها پس از چند سال به دلیل قرار گرفتن در معرض شرایط بد جوی کثیف و ظاهرشان بد می شود. به همین دلیل این تکنیک کار با طناب است که زیبایی ساختمان ها را برمی گرداند. شستشوی نما به دو صورت انجام می شود: در روش اول با دستگاه واترجت فوق قوی که با قدرت تمام گردوخاک و فضولات پرندگان را از نما پاک می کند. روش دوم نیز این است که نماهای تمام شیشه ای اول واتر جت سپس با ابر، تی ودستمال تمیز می شوند تا زیبایی آن حفظ شود.
رنگ آمیزی
برخی نماهای سیمانی برای زیباتر شدن نیاز به رنگ شدن دارند. لازم به ذكر است فرم پنجره ها پس از چند سال رنگ خود را از دست می دهند و به همین دلیل دوباره باید رنگ شوند.
طراحی و اجرای نور پردازی
– گرچه نمای ساختمان ها در روز واضح هستند اما به وقت شب در دل تاریکی هیچ مشخص نیستند. با نور پردازی می توان در شب نیز شاهد این زیبایی باشیم. نکته مهم در رابطه با سازه های صنعتی این است که تنها به دلیل کاهش خطر و دیده شدن در شب نور پردازی می شوند.
سند بلاست نما
– این روش به کمک دستگاه واترجت که با جایگزینی برخی مصالح، دستگاه آب را همراه با پودر سنگ با قدرت به نما می زند. در بسیاری مواقع با این روش می توان نما را احیا کرد به طوری که شبیه روز اول خود باشد. در مواردی مثل از بین بردن نوشته های روی دیوار نیز استفاده می شود.
اجرای رزین و نانو برای نما
این روش کمک می کند توسط نانو مواد سنگ های نما در برابر آب، باد و خاک مقاوم شوند. در نمای قدیمی می توان از رزین کمک گرفت تا هم زیبایی آن حفظ شود و هم در برابر آب باران نیز مقاوم شود.
سیمان کاری و ترمیم
در بعضی موارد دیده شده امکان زدن داربست برای سیمان کاری محیا نیست. بعضا سیمانکاری ضروری است چرا که قسمتی از نمای سیمانی ریخته شده یا ترک خورده که باعث نفوذ آب باران به داخل ساختمان یا سازه می شود. در چنین مواقعی با خدمات ما می توانید سیمان کاری کنید.
– نصب تابلوهای تبلیغاتی وبنر های تبلیغاتی
با تکنیک راپل هزینه این کار بسیار کاهش پیدا می کند.

ما از دادن ضمانت دریغ نخواهیم کرد، چرا که از کیفیت کار خودمان مطمئن هستیم. همچنین لازم به ذکر است تمامی افراد تیم در گروه اوج کاران دارای بیمه حوادث هستند و به هنگام رخداد حوادث هیچ مسئولیتی برای کار فرما ایجاد نخواهد شد.

این عکس نشان می دهد که کار ما چند نکته مثبت نسبت به داربست دارد…


۱)فضا را از جمله خیابان و پیاده رو را اشغال می کند
۲)داربست خطر سقوط دارد
۳)در صورتی که راپل قدرت مانور بالایی دارد
۴)هزینه اجرا با داربست بالا می باشد
۵)کار با راپل روند سریعتری نسبت به داربست دارد

یک بار برای همیشه با ما خواهید ماند.
محمد ایران نژاد
مدیریت گروه اوج کاران